Nike Charge futball sípcsontvédők
Kód: BU-DX4608-010-STrendeket hozunk
a világ minden tájáról
Kedvezmény kupon
a fényképes értékeléshez
Ingyenes szállítás
40000 ft -tól
Tanácsot adunk
a választásban
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A Nike Charge uniszex futball sípcsontvédők edzésekre, mérkőzésekre és csapatsportokhoz egyaránt alkalmasak. A fekete S dizájn a fehér Nike logóval univerzális megjelenést kölcsönöz, a könnyű konstrukció pedig segít megvédeni a sípcsontot játék közben.
- könnyű védőkonstrukció, amely alkalmas futballhoz
- formázott kialakítása jól illeszkedik a sípcsonthoz
- A habszivacs bélés segít elnyelni az ütéseket
- egyszerű és praktikus feldolgozás rendszeres használatra
- alkalmas edzésekre, mérkőzésekre és szabadidős játékra
Anyagösszetétel:
- ÉVA
- K-gyanta
| Méret | Ajánlott magasság |
|---|---|
| XS | 140–150 cm |
| S | 150–160 cm |
| M | 160–170 cm |
| L | 170–180 cm |
| XL | 180–200 cm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sportkiegészítők |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 196156400068 |
| Alkalom: | Foci |
| Anyag: | Eva |
| Elérhetőség: | Szállítás 3-5 nap |
| Évszak: | Tavasz, Ősz, Tél, Nyár |
| Összetétel: | Eva, K-resin |
| Színárnyalatok: | Fekete |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
