Borvörös bőröndkészlet FALCON
Kód: WIG-304-4 KPL BURGUNDYKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
- Négy különböző méretű bőröndből álló készlet
- Tartós és praktikus anyagból
- 4 csapágyas kerék, 360 fokkal elforgatható
- Titkosított zár
- Kétszintes teleszkópos fogantyú
- Belső rögzítő pántok a tartalom rögzítéséhez
- A méretek tartalmazzák a bőrönd testéből kiálló részeket is
- Anyaga: ABS (akrilnitril, butadién, sztirol)
- Méretek (a legnagyobbtól): nagy - 75,5 x 50 x 30 cm, közepes - 65,5 x 44 x 26 cm, kézi - 55,5 x 38 x 22 cm, kicsi - 50,5 x 33 x 20 cm
A Falcon a Wings luxus bőröndkollekciója , amely rendkívül erős, karcálló ABS műanyagból készült. A duralumínium váz a bőrönd belsejébe épített, kétszintes teleszkópos fogantyúval és egy oldalsó fogantyúval a könnyű kezelés érdekében, például a repülőtéren. A bőröndök négy 360°-ban elforgatható gumikerékkel vannak felszerelve a stabilitás és a könnyű kezelhetőség érdekében minden irányban. A jellegzetes cipzáras bélés két funkcionális rekeszre oszlik. A bőröndök nagyszerű választás minden utazó számára!
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Utazási bőrönd szettek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903031217292 |
| Alkalom: | Minden nap |
| Anyag: | Abs |
| Elérhetőség: | Szállítás 3-5 nap |
| Évszak: | Tavasz, Ősz, Tél, Nyár |
| ID: | 304, Luggage 4 sets (L,M,S,XS) Wings, Burgundy |
| Kapacitás L: | 97 l |
| Kapacitás M: | 63 l |
| Kapacitás S: | 38 l |
| Kapacitás XS: | 28 l |
| Méret L: | 75,5x48x29-34 cm |
| Méret M: | 65,5x43x27-32 cm |
| Méret S: | 55,5x35x22 cm |
| Méret XS: | 50,5x33,5x20 cm |
| Összetétel: | Abs |
| Súly L: | 4,2 kg |
| Súly M: | 3,3 kg |
| Súly S: | 2,5 kg |
| Súly XS: | 2,3 kg |
| Színárnyalatok: | Bordó |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
