Fekete kagylóbőröndkészlet FALCON
Kód: WIG-304-4 KPL BLACKTrendeket hozunk
a világ minden tájáról
Kedvezmény kupon
a fényképes értékeléshez
Ingyenes szállítás
40000 ft -tól
Tanácsot adunk
a választásban
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
- Bőröndkészlet, négy méretben
- Kopásálló és időjárásálló anyag
- 4 csapágyas kerék, 360 fokkal elforgatható
- Titkosított zár
- Kétszintes teleszkópos fogantyú
- Belső rögzítő pántok a tartalom rögzítéséhez
- A méretek tartalmazzák a bőrönd testéből kiálló részeket is
- Méretek: 75,5x50x30 cm / 65,5x44x26 cm / 55,5x38x22 cm / 50,5x33,5x20 cm
- Űrtartalom: 97 l, 63 l, 38 l, 28 l
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Utazási bőrönd szettek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5906501817619 |
| Alkalom: | Minden nap |
| Anyag: | Abs |
| Elérhetőség: | Szállítás 3-5 nap |
| Évszak: | Tavasz, Ősz, Tél, Nyár |
| ID: | 304, Luggage 4 sets (L,M,S,XS) Wings, Black |
| Kapacitás L: | 97 l |
| Kapacitás M: | 63 l |
| Kapacitás S: | 38 l |
| Kapacitás XS: | 28 l |
| Méret L: | 75,5x48x29-34 cm |
| Méret M: | 65,5x43x27-32 cm |
| Méret S: | 55,5x35x22 cm |
| Méret XS: | 50,5x33,5x20 cm |
| Összetétel: | Abs |
| Súly L: | 4,2 kg |
| Súly M: | 3,3 kg |
| Súly S: | 2,5 kg |
| Súly XS: | 2,3 kg |
| Színárnyalatok: | Fekete |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
