Férfi fitneszkesztyű Nike M Vapor FG Gloves
Kód: BU-N1010676-091-LTrendeket hozunk
a világ minden tájáról
Kedvezmény kupon
a fényképes értékeléshez
Ingyenes szállítás
40000 ft -tól
Tanácsot adunk
a választásban
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A Nike M Vapor FG Gloves férfi fitneszkesztyű, amely alkalmas súlyemelésre, edzésre és edzőtermi gyakorlatokra. A fekete S dizájn a fehér Nike logóval sportos és sokoldalú megjelenést kölcsönöz, míg a bebújós konstrukció jól illeszkedik a kézre.
- könnyű és rugalmas anyaga alkalmazkodik a kézhez
- Becsúsztatható kialakítás rögzítés nélkül
- segít javítani a fogást edzés közben
- alkalmas súlyzós edzéshez, fitneszhez és edzéshez
- egész évben használható sporttevékenységekhez
Anyagösszetétel:
- poliamid
- poliuretán
| Méret | Tenyér kerülete |
|---|---|
| S | 15–18 cm |
| M | 18–19 cm |
| L | 19–20 cm |
| XL | 20–23 cm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Férfi kesztyűk |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 887791778512 |
| Alkalom: | Edzés |
| Anyag: | Poliamid |
| Elérhetőség: | Szállítás 3-5 nap |
| Évszak: | Tavasz, Ősz, Tél, Nyár |
| Összetétel: | Poliamid, Poliuretán |
| Színárnyalatok: | Fekete |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
