Numoco Basicbasic nőiNői tüll ruha Caterina S csipkefehér
Kód: NUM-2888-21710Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A Numoco Basicbasic nőiNői tüll ruha, a Caterina S csipkés fehér ruha elegáns választás azoknak a nőknek, akik romantikus ruhát keresnek esküvőre, fogadásra, családi ünnepségre vagy más különleges alkalomra. A modell egy díszes csipke felsőt S kombinál finom tülllel, ami ünnepi, nőies és nagyon könnyű megjelenést kölcsönöz neki.
A Caterina női ruha testhezálló felsőrésszel, áttetsző hálós nyakkivágással és réteges tüllből készült, bő szoknyával rendelkezik. A derékban lévő megkötő segít meghatározni a sziluettet, míg a fehér árnyalat letisztult és elegáns megjelenést kölcsönöz az egész fazonnak.
- nőiNői ruha Numoco Basicbasic
- modell Caterina
- elegáns szabásszabáselegáns szabású ujjatlan
- díszes csipke felső
- átlátszó hálós nyakkivágásszabásu
- bő tüll szoknya
- derékkötés
- puha bélés
- alkalmas esküvőkre, fogadásokra, ünnepségekre és ünnepi eseményekre
Anyag: 95% poliészter, 5% elasztán
A Caterina ruha tökéletesen illik magassarkúkhoz, magas sarkú szandálokhoz és finom ékszerekhez. Ünnepi megjelenéshez kiegészítheted egy kis kézitáskával és egy visszafogott vállpánttal.
Mérettáblázat
A méretek laposan, az anyag nyújtása nélkül kerültek mérésre. A mérési tűréshatár +/- 2 cm. A képen látható modell 165 cm magas és UNI méretet visel.
| Méret | UNI |
|---|---|
| Hónaljtól hónaljig szélesség | 33–48 cm |
| Derék | 33–39 cm |
| Hossz hónaljtól mérve | 76 cm |
| Hossz válltól mérve | 98 cm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Midi |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5908023202744 |
| Alkalom: | Társaság, Esküvői |
| Anyag: | 95 % polyester |
| Elérhetőség: | Szállítás 3-5 nap |
| Évszak: | Tavasz, Ősz, Tél, Nyár |
| Összetétel: | 95 % polyester, 5 % elastan |
| Színárnyalatok: | Fehér |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
