Numoco Basicbasic nőiNői maxi ruha S tüll ujjúujjú világoskék
Kód: NUM-2884-21700Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A világoskék Numoco Basicbasic nőiNői maxi ruha S tüll ujjakkalujjú és áttört nyakkivágássalszabás elegáns választás azoknak a nőknek, akik légies, alkalmi ruhát keresnek esküvőre, bálra, partira vagy hivatalos alkalomra. A maxi hossz a finom tüll réteggel kombinálva romantikus, nőies és nagyon ünnepi hatást kelt.
A női Női ruha szabás - V S méretű, fodrozott mellrészű, hosszú, félig áttetsző ujjú ujjakkal és bő derékkal rendelkezik, amely kiemeli a sziluettet. A hátul lévő megkötő jobb illeszkedést biztosít a derékban, a bővülő szoknya pedig gyönyörűen mozog járás vagy tánc közben.
- nőiNői maxi ruha Numoco Basicbasic
- elegáns társasági szabásszabás
- borítékos nyakkivágásszabás V-nyakú
- hosszú, félig áttetsző tüll ujjakujjú
- széles Derék hátul megkötővel
- bő maxi szoknya S finom tüll réteggel
- nyakkivágásszabás V-nyakú kivágás hátul is
- könnyű tüll hálós bélés
- alkalmas esküvőkre, bálokra, partikra, ünnepségekre és ünnepi eseményekre
Anyag: 95% poliészter, 5% elasztán
A ruha remekül fog mutatni S magassarkú cipőkkel, magas sarkú szandálokkal és finom ékszerekkel. Ünnepi megjelenéshez kiegészítheted egy clutch táskával és egy elegáns sállal a válladon.
Mérettáblázat
A méretek laposan, az anyag nyújtás előtt és után kerültek mérésre. A mérési tűréshatár +/- 2 cm. A képen látható modell 165 cm magas és UNI méretet visel.
| Méret | UNI |
|---|---|
| Hónaljtól hónaljig szélesség | 45–52 cm |
| Derék | 32–45 cm |
| Csípő | 40–68 cm |
| Hossz hónaljtól mérve | 122 cm |
| Vállhosszúság | 144 cm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Maxi |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5908023202782 |
| Alkalom: | Minden nap, Társaság, Esküvői, Báli |
| Anyag: | 95 % polyester |
| Elérhetőség: | Szállítás 3-5 nap |
| Évszak: | Tavasz, Ősz, Tél, Nyár |
| Összetétel: | 95 % polyester, 5 % elastan |
| Színárnyalatok: | Világoskék |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
