Numoco Basicbasic nőiNői maxi ruha S tüll ujjúujjú barackszínű
Kód: NUM-2885-21701Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A Numoco Basicbasic nőiNői maxi ruha S tüll ujjakkalujjú és áttört nyakkivágássalszabás barackszínű színben elegáns választás azoknak a nőknek, akik légies, alkalmi ruhát keresnek esküvőre, bálra, partira vagy más hivatalos alkalomra. A maxi hossz a finom tüll réteggel kombinálva romantikus, nőies és nagyon ünnepi megjelenést kölcsönöz.
NőiNői ruha, mely szabás - V S méretig terjedő, mellkasán díszes fodrokkal, hosszú, félig áttetsző, tüll hálósujjú ujjakkal és bő derékkal rendelkezik, amely kiemeli a sziluettet. A hátul lévő megkötő jobb illeszkedést biztosít a derékban, a bővülő szoknya pedig gyönyörűen mozog járás vagy tánc közben.
- nőiNői maxi ruha Numoco Basicbasic
- elegáns társasági szabásszabás
- borítékos nyakkivágásszabás V-nyakú
- hosszú, félig áttetsző tüll ujjakujjú
- széles Derék hátul megkötővel
- bő maxi szoknya S finom tüll réteggel
- nyakkivágásszabás V-nyakú kivágás hátul is
- könnyű tüll hálós bélés
- alkalmas esküvőkre, bálokra, partikra, ünnepségekre, keresztelőkre és úrvacsorai búcsúztatásra
Anyag: 95% poliészter, 5% elasztán
A ruha remekül fog mutatni S magassarkú cipőkkel, magas sarkú szandálokkal és finom ékszerekkel. Ünnepi megjelenéshez kiegészítheted egy clutch táskával és egy elegáns sállal a válladon.
Mérettáblázat
A méretek laposan, az anyag nyújtás előtt és után kerültek mérésre. A mérési tűréshatár +/- 2 cm. A képen látható modell 165 cm magas és UNI méretet visel.
| Méret | UNI |
|---|---|
| Hónaljtól hónaljig szélesség | 45–52 cm |
| Derék | 32–45 cm |
| Csípő | 40–68 cm |
| Hossz hónaljtól mérve | 122 cm |
| Hossz válltól mérve | 144 cm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Maxi |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5908023202768 |
| Alkalom: | Társaság, Esküvői, Báli |
| Anyag: | 95 % polyester |
| Elérhetőség: | Szállítás 3-5 nap |
| Évszak: | Tavasz, Ősz, Tél, Nyár |
| Összetétel: | 95 % polyester, 5 % elastan |
| Színárnyalatok: | Barack színű |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
